Кілька днів тому Росія здійснила нову провокацію в Європі. Після того як 19 безпілотників проникли на територію Польщі, у Кремлі вирішили перейти на новий етап і використати для показового порушення кордону суверенної держави вже пілотовану авіацію.
Так, у п’ятницю, 19 вересня, три російські літаки МіГ-31 увійшли в повітряний простір Естонії і перебували в ньому 12 хвилин, щільно наблизившись до Таллінна.
Місцева ППО на інцидент жодним чином не відреагувала і лише дочекалася, поки російська авіація покине територію країни.
ЗСУ запекло нищать російських окупантів: щоб підтримати їх можна перерахувати пожертви у фонди «Повернись живим» та «Сталеві крила». Стань частиною історії та захисти Україну, приєднуйтесь до 3 ОШБр. 🇺🇦
На думку генерал-лейтенанта Ігоря Романенка, така «беззуба» реакція є наслідком указівки, яку члени НАТО отримали від США.
«США не дозволяють їх збивати. Та й взагалі триває історія, коли керівники країн НАТО не хочуть ухвалювати жодних рішень», — пояснив відставний військовий.
Онлайн карта боїв