Співак Олег Винник офіційно підтвердив, що одружений зі своєю бек-вокалісткою Таюне.

Прихильники Винника давно здогадувалися про його стосунки з артисткою, проте до цього моменту виконавець ретельно тримав особисте життя за сімома замками. Ба більше, розповів Олег і те, що в нього є син.

“Таюне – це псевдонім, по-перше. По-друге, це та, про яку я співаю пісні. Звичайно, її звати Тая. Мама її називала Таюне”, – коротко прокоментував Винник.

Олег Винник вперше розповів про свою дружину та зізнався, що має сина

Він зазначив, що не говорить про свою родину публічно, бо не хоче аби його близьких переслідували журналісти:

“Я не думаю що мій син буде щасливий, коли він піде в університет і його будуть запитувати наші журналісти, тицяючи в обличчя камеру. Він “маленький” – руку простягне і засуне камеру в одне місце. Більше того, вже зателефонує поліцаям і скаже:  “Залиште мене в спокої”, – сказав Винник в інтерв’ю Вікторії Курочці для її YouTube-проєкту “КРП”.

Олег Винник вперше розповів про свою дружину та зізнався, що має сина

Разом з дружиною та сином Олег Винник перебуває у Німеччині, де жив і будував кар’єру ще до того, як став знаменитий в Україні. Винник виїхав з України до початку повномасштабного вторгнення на лікування.

ЗСУ запекло нищать російських окупантів: щоб підтримати їх можна перерахувати пожертви у фонди «Повернись живим» та «Сталеві крила». Стань частиною історії та захисти Україну, приєднуйтесь до 3 ОШБр. 🇺🇦

На запитання журналістки, чи є у Винника в Німеччині нерухомість, він відповів, що хотів подарувати квартиру дружині, але в нього не вистачило коштів:

“Декілька років тому хотів подарувати квартиру одній дуже добрій людині, яка зі мною. Дружині, звичайно. Так, зараз всі будуть запитувати, як її звати і таке інше. Здогадайтеся з двох раз. Збирав ті гроші в турі, але не вистачило. Тут дуже дорого все”, – сказав Винник.

Олег Винник вперше розповів про свою дружину та зізнався, що має сина