Російські окупанти розуміють, що втратять південний плацдарм — місто Токмак у Запорізькій області, але амагаються втримати свої позиції. 

Про це в інтерв’ю “Обозреватель” сказав військовий експерт Петро Черник.

“У російській окупаційній армії усвідомлюють, що цей плацдарм вони будуть втрачати. Втім, брати місто “в лоб” не варто – його треба оточувати і виснажувати. Так само треба вчиняти і з Бахмутом – населеним пунктом, який є набагато більш цікавим і серйозним, аніж Токмак. Оточення угруповання ворога тут та взяття в полон кількох тисяч путінських солдатів призведе до потужного надлому окупанта. Йому буде дошкульно і боляче”, — вважає Черник.

Збройні Сили України запекло нищать російських окупантів: щоб підтримати їх можна перерахувати пожертви у фонди «Повернись живим» и «Сталеві крила». Стань частиною історії та захисти Україну, приєднуйтесь до "Гвардії Наступу". 🇺🇦

“Якщо йти по прямій лінії, то від найближчої точки наших позицій до Токмака якихось 16 кілометрів. Артилерія вже може працювати по ньому. Насправді це стратегічне місто, тому що там сходяться серйозні вузлові транспортні потоки – і автомобільні, і залізничні. Звідси йде живлення до самого південного плацдарму. Чи будуть росіяни укріплювати Токмак? Будуть. Чи будуть за нього битися? Радше так, ніж ні. Хоча і “жест доброї волі” я також припускаю”, — додав Петро Черник..

Окупанти розуміють, що цей південний плацдарм вони будуть втрачати, але коли саме буде битва за Токмак – невідомо, зазначив він.