23-річна блогерка Лінда Андраде, котра живе в Дубаї разом з 27-річним чоловіком, витрачає на своє дозвілля, покупки та відпочинок мільйони доларів на тиждень. Інфлюенсерка, чоловій якої – мультимільйонер, не шкодує навіть тисячі доларів на солодощі.

Лінда Андраде стала популярною завдяки роликам, де розповідає про витрати на себе та інсайди з життя обраниці багатія. На TikTok зірку підписані понад 700 тисяч людей, а її ролики дивляться мільйони користувачів.

У черговому відео, присвяченому тижню життя в Дубаї, блогерка розповіла, що витратила майже півтора мільйона доларів на масивні коштовності з діамантами.

  • Блогерка витратила майже півтора мільйона доларів на коштовності з діамантами. Джерело: Скриншот/TikTok lionLindaa

356 тисяч доларів, зі слів Лінди Андраде, вона залишила в брендових магазинах, коли вирушила на звичний шопінг. Цього разу інфлюенсерка придбала два гаманці від Chanel та інші речі, які залишилися поза кадром.

  • 356 тисяч доларів, зі слів Лінди Андраде, вона залишила в брендових магазинах. Джерело: Скриншот/TikTok lionLindaa

Майже в 230 тисяч доларів обійшлося її харчування поза домом. На кадрі видно, що дівчина зі своїм чоловіком вечеряли в одному з ресторанів.

Завітавши до магазину з елітними солодощами, авторка відео витратила 7 200 доларів. Ще понад 200 тисяч з сімейного бюджету пішли на золото. Наостанок блогерка розповіла про понад 50 тисяч доларів, які, найімовірніше, були витрачені на розваги для пари.

  • Авторка витратила 7200 доларів на шоколад. Джерело: Скриншот/TikTok lionLindaa

  • Інфлюенсерка похизувалася дорогими покупками. Джерело: Скриншот/TikTok lionLindaa

Збройні Сили України запекло нищать російських окупантів: щоб підтримати їх можна перерахувати пожертви у фонди «Повернись живим» и «Сталеві крила». Стань частиною історії та захисти Україну, приєднуйтесь до "Гвардії Наступу". 🇺🇦

Додамо, що це не найшокуючі витрати, про які Лінда Андраде розповідає в своєму блозі. Вона періодично хизується такими подарунками як квартири, авто, яхти, польоти в бізнес-класі кожні три дні, участь в шоу на телебаченні тощо.

Всі ці слова блогерка підкріплює відеодоказами, тож достеменно неможливо визначити, наскільки картинка відповідає чи не відповідає дійсності.