Уряд України розробив план посилення стійкості демократії в країні. Відповідними ідеями Кабінет міністрів уже поділився із західними союзниками.

Як пише портал «Знай», йдеться про перелік реформ на основі побажань партнерів, які влада має намір імплементувати до 2027 року.

Вже відомо, що зміни будуть структурними і охоплять усі сфери, які зачіпають держінститути, комунікацію з суспільством та економіку.

Збройні Сили України запекло нищать російських окупантів: щоб підтримати їх можна перерахувати пожертви у фонди «Повернись живим» и «Сталеві крила». Стань частиною історії та захисти Україну, приєднуйтесь до "Гвардії Наступу". 🇺🇦

Ключовим завданням, яке ставить перед собою Кабмін Шмигаля, є деолігархізація, яка становить найбільшу загрозу нацбезпеці, гальмує розвиток України та вступ до ЄС та НАТО.

Заради цього в уряді мають намір піти на такі радикальні кроки, як скорочення кількості народних депутатів, запровадження імперативних мандатів та відповідальності партій за передвиборчі обіцянки.