Лідер групи “Корупція” Міша Крупін до початку повномасштабної війни працював в росії, а зараз розкрив секрети російського шоубізу. Він сказав, хто там керує зірками.

В інтерв’ю на шоу “Неймовірна правда про зірок” Крупін зауважив, що російські артисти не можуть відмовити тим, хто їм погрожує. Вони залякані “кадирівцями”, через яких проходить весь цей шоубіз РФ.

Крупін пояснив, що російські зірки виступають на день народженнях та інших святах таких “кадировців”. Якщо відмовляєш, то тебе вивозять в ліс. Так колись вчинили зі співачкою українського походження Йолкою, яка нині мовчить про війну та продовжує заробляти криваві рублі на території країни-окупантки. Її також вивозили у лісопосадку, тоді вона і передумала.

Збройні Сили України запекло нищать російських окупантів: щоб підтримати їх можна перерахувати пожертви у фонди «Повернись живим» и «Сталеві крила». Стань частиною історії та захисти Україну, приєднуйтесь до "Гвардії Наступу". 🇺🇦

За словами артиста, “кадирівці” не люблять непокори і у такому випадку вдаються до насильства.

Нагадаємо, що чимало співаків та акторів, які народилися в Україні, підтримують путінський режим та не відмовляються від рублів, живучи у страху.