Наразі ситуація у вітчизняній енергетиці порівняно стабільна, тож «Укренерго» відмінило графіки стабілізаційних відключень.

Але всі розуміють, що такий баланс в енергосистемі – це лише тимчасове явище. Він склався через поєднання безлічі факторів, і холодну пору року без відключень наша країна не пройде.

Але коли дефіцит потужностей на об’єктах генерації перевищить критичну планку? Відповідь на це запитання дав експерт Геннадій Рябцев.

ЗСУ запекло нищать російських окупантів: щоб підтримати їх можна перерахувати пожертви у фонди «Повернись живим» та «Сталеві крила». Стань частиною історії та захисти Україну, приєднуйтесь до 3 ОШБр. 🇺🇦

За його словами, чекати повернення до графіків українцям слід не раніше початку опалювального сезону.

«Коли середньодобова температура опуститься нижче за нуль, можливе поступове повернення графіків стабілізаційних відключень. Спочатку одна черга, а далі, коли температура впаде ще нижче, й більше черг», — пояснив фахівець.