Завдяки неймовірній мобілізації та щедрості українців, лише за 41 годину було зібрано 300 мільйонів гривень на відновлення дитячої лікарні “Охматдит”, пошкодженої російським ракетним ударом 8 липня. 

Цей збір став найшвидшим в історії фандрейзингової платформи UNITED24.

Ініціативу зі збору коштів очолили UNITED24 та monobank, закликавши українців та світову спільноту долучитися до допомоги. 

Відгук був дивовижним: понад 320 тисяч людей з 55 країн світу об’єднали свої зусилля, роблячи донати, а також компанії та світові зірки, серед яких актори Марк Гемілл, Міша Коллінз, астронавт Скотт Келлі та співачка Барбра Стрейзанд.

ЗСУ запекло нищать російських окупантів: щоб підтримати їх можна перерахувати пожертви у фонди «Повернись живим» та «Сталеві крила». Стань частиною історії та захисти Україну, приєднуйтесь до "Гвардії Наступу". 🇺🇦

Спочатку мета збору становила 100 мільйонів гривень, але вже за 22 години було зібрано 250 мільйонів. Завдяки невтомній підтримці українців та світової громади, фінальна сума сягнула 300 мільйонів, що значно перевищила очікування.

Варто зазначити, що окрім коштів, зібраних під час фандрейзингової кампанії, уряд України також виділив 100 мільйонів гривень на першочергові відновлювальні роботи в “Охматдиті”. Президент України Володимир Зеленський пообіцяв, що зруйнована лікарня буде повністю відбудована.