8 липня російська ракета забрала життя п’яти співробітників київської клініки “Адоніс”. Ці люди, ризикуючи власним життям, йшли на роботу, щоб допомагати іншим.

Світлана Іванівна Поплавська, лікарка акушер-гінеколог, мати трьох дітей, присвятила своє життя рятуванню життів та даруванню щастя материнства.

Тетяна Василівна Шарова, старша медсестра, мати, у 2014 році тікала від війни з Донецька, шукаючи безпеки для себе та сина, який пізніше потрапив у полон. Її мужність та самовідданість надихали всіх, хто її оточував.

Віктор Леонідович Брагуца, лікар УЗД діагностики, батько двох доньок, володів високим професіоналізмом та щирою турботою про своїх пацієнтів.

Оксана Василівна Корж, сестра-господиня, мати двох дітей, нещодавно стала бабусею двійнят. Її доброта та людяність створювали затишок та атмосферу турботи в клініці.

Вікторія Анатоліївна Бондаренко, старша касирка, мати двох дітей, завжди зустрічала пацієнтів та відвідувачів з посмішкою та щирою турботою.

ЗСУ запекло нищать російських окупантів: щоб підтримати їх можна перерахувати пожертви у фонди «Повернись живим» та «Сталеві крила». Стань частиною історії та захисти Україну, приєднуйтесь до "Гвардії Наступу". 🇺🇦

Ще одна співробітниця клініки, Наталія Моляр, наразі перебуває у вкрай важкому стані в реанімації. Її життя борються лікарі.

Вся команда “Адонісу” та українське суспільство глибоко сумують за загиблими героями.