Відома виконавиця та перша солістка “ВІА Гри” Альона Вінницька різко висловилася про співачку-зрадницю Анну Сєдокову, яка теж свого часу працювала у відомому гурті. Артистка мовчить про війну в Україні, продовжує виступати в Росії та приймати їхні премії.

В інтерв’ю OBOZ.UA Альона Вінницька розповіла, що зовсім не здивована поведінкою Сєдокової. Мовляв, артистку в житті цікавить лише одне – комфортне життя, багатий чоловік та слава.

Анна Сєдокова народилася та виросла в Києві. Дівчину виховувала мама, вчителька музики та англійської мови, батько з родини пішов. У своїх інтерв’ю співачка неодноразово хизувалася, що закінчила школу із золотою медаллю, також – на відмінно музичну школу, а згодом – з червоним дипломом один із київських вишів.

У “ВІА Гру” потрапила на початку 2002 року. Сєдокова стала першою рудоволосою учасницею разом із блондинкою Альоною Вінницькою та брюнеткою Тетяною Найник вони представляли гурт у форматі тріо.

ЗСУ запекло нищать російських окупантів: щоб підтримати їх можна перерахувати пожертви у фонди «Повернись живим» та «Сталеві крила». Стань частиною історії та захисти Україну, приєднуйтесь до "Гвардії Наступу". 🇺🇦

“Я чудово знаю Сєдокову – вона абсолютно пустоголова людина, – каже Альона Вінницька. – Золота медаль у цьому випадку ні про що не говорить. Ми не знаємо, як вона її отримала. А те, що вона не має мізків, було зрозуміло після першої зустрічі. Її у житті завжди цікавило лише одне: отримати щось для себе. Комфортне життя, багатого чоловіка, славу – це все, що її цікавить”.

Альона Вінницька каже, що зовсім не здивована, що виконавиця мовчить про війну в Україні та продовжує розважати виступами росіян: “Вона на своєму місці. Саме там, де їй належить бути. Мене здивувало б, якби ця людина різко змінила позицію. Як, наприклад, Сергій Шнуров, який усе життя співав про згорілу Москву, а потім раптом став путінським лизоблюдом. Ось це справді дивно. А Сєдокова завжди такою була”.