Назва пов’язана з риторикою російських посадовців після зустрічі лідерів США та РФ на Алясці
У Росії подали заявку на реєстрацію товарного знака «Дух Анкориджа». Його планують використовувати для виробництва парфумів, одеколонів та іншої ароматичної продукції.
Про подання заявки стало відомо з інформації, оприлюдненої на сайті Роспатенту, повідомляють росЗМІ. Документи подав Роман Масленніков, який позиціює себе як PR-фахівець і керівник агентства «Взрывной PR». Товарний знак реєструють за третім класом Міжнародної класифікації товарів і послуг, що охоплює парфуми, ароматичну воду, одеколони та воскові ароматизатори.
ЗСУ запекло нищать російських окупантів: щоб підтримати їх можна перерахувати пожертви у фонди «Повернись живим» та «Сталеві крила». Стань частиною історії та захисти Україну, приєднуйтесь до 3 ОШБр. 🇺🇦
Назва «Дух Анкориджа» з’явилася після зустрічі президента США Дональда Трампа та президента РФ Володимира Путіна на Алясці. Заступник глави МЗС Росії Сергій Рябков раніше використовував цей вислів, описуючи атмосферу переговорів і заявляючи про нібито досягнуті домовленості. Водночас державний секретар США Марко Рубіо наголошував, що жодних офіційних домовленостей між сторонами під час зустрічі не було.
Заявка на реєстрацію бренду була подана того ж дня, коли американські сенатори повідомили про погодження з адміністрацією США законопроєкту щодо нових санкцій проти Росії. Сам автор заявки припустив, що перший флакон парфумів із такою назвою можна було б подарувати американському президенту.
Онлайн карта боїв