Як очистити та омолодити печінку без ліків: Печінка людини важить близько 3 кг у дорослих і виділяється як один із життєво важливих органів тіла.

Про це повідомив Рixelinform.

Вона відповідає за багато важливих функцій, пов’язаних із травленням, обміном речовин, нашою імунною системою та зберіганням поживних речовин, необхідних організму для виживання.

Оскільки печінка виконує багато важливих функцій, важливо, щоб цей орган залишався здоровим. Медики назвали продукти, які очищають печінку, омолоджують та виводять токсини. Це допоможе зберегти здорову печінку та забезпечити її нормальне та оптимальне функціонування.

Часник

Часник – ідеальна їжа для очищення печінки. Часник допомагає активувати ензими у печінці, що допомагають виводити токсини, шкідливі для організму. Він також містить дві натуральні сполуки аліцину та селену, які допомагають нам очищати печінку, та захищають цей орган від пошкоджень.

Крім того, часник знижує небезпечні рівні холестерину та тригліцеридів, які можуть перевантажувати печінку та перешкоджати її правильному функціонуванню.

Щоб зміцнити здоров’я печінки, потрібно використати часник у сирому вигляді, а не обробляти його. З’їдайте 2-3 зубчики сирого часнику на день або просто увімкніть його в страви.

Зелений чай

Пиття зеленого чаю щодня може допомогти нам усунути токсини та жирові відкладення, підвищуючи рівень гідратації в організмі. Зелений чай також корисний як добавка для лікування або профілактики захворювань печінки. Декілька досліджень показали, що люди, які п’ють зелений чай, мають нижчий ризик розвитку раку печінки.Випивайте 2-3 чашки зеленого чаю щодня, і якщо хочете, ви можете підсолодити зелений чай медом. Важливо уникати вживання надлишку, оскільки він може шкідливо впливати на печінку та інші частини тіла.

Авокадо

Авокадо містить потужні хімічні речовини, які можуть зменшити пошкодження печінки. Цей фрукт багатий на глютатіон, який необхідний печінці для очищення від шкідливих токсинів і життєво необхідний для правильного функціонування.

ЗСУ запекло нищать російських окупантів: щоб підтримати їх можна перерахувати пожертви у фонди «Повернись живим» та «Сталеві крила». Стань частиною історії та захисти Україну, приєднуйтесь до "Гвардії Наступу". 🇺🇦

Також авокадо містить безліч мінералів, вітамінів та поживних речовин, які забезпечують здоров’я печінки та розщеплюють жири. Достатньо є один або два авокадо на тиждень протягом декількох місяців, щоб звернути назад пошкодження печінки.

Яблука

Яблуко на день – один із головних секретів здорової печінки. Яблука є гарним джерелом пектину, який є розчинною клітковиною, допомагає нам виводити токсини, які є у травному тракті, та холестерин з нашої крові.

Всі види яблук корисні для печінки, проте для швидшого очищення печінки слід вибирати органічні яблука.