Перспектива погіршення когнітивних функцій з віком може викликати занепокоєння, особливо коли ми спостерігаємо, як члени нашої родини втрачають пам’ять. Деменція – широкий термін, що охоплює зниження когнітивних функцій, включаючи пам’ять, та суттєво впливає на повсякденне життя людей. За словами Eatthis, на деменцію страждають близько 6 мільйонів американців, що перевищує показники легкої втрати пам’яті, пов’язаної з природним старінням.

На ймовірність розвитку деменції в подальшому житті впливають численні фактори, такі як харчові звички, фізична активність, вік і генетика. У дослідженні, опублікованому в японському журналі Human Sciences of Health-Social Services, вчені виявили несподівану щоденну звичку, яка збільшує ризик розвитку деменції в чотири рази.

ЗСУ запекло нищать російських окупантів: щоб підтримати їх можна перерахувати пожертви у фонди «Повернись живим» та «Сталеві крила». Стань частиною історії та захисти Україну, приєднуйтесь до "Гвардії Наступу". 🇺🇦

Дослідження проводилося протягом шести років у сільській фермерській громаді поблизу великого міста в Японії і охопило понад 500 дорослих у віці 65 років і старше. Надійний аналіз дозволив виявити кілька звичок, поширених серед учасників, зокрема, пропуск сніданку, перекуси протягом дня, нехтування споживанням солі та нехтування споживанням поживних речовин.

На диво, пропуск сніданку виявився найвпливовішим фактором у діагностуванні деменції. Учасники, які пропускали ранковий прийом їжі, мали в чотири рази вищу ймовірність отримати діагноз порівняно з тими, хто регулярно снідав. Хоча сніданок виявився ключовим у цьому дослідженні, всі чотири щоденні звички потребують розгляду, оскільки вони впливають на деменцію, підкреслюючи важливість збалансованого харчування для зниження її ризику.