Російські військові готуються до майбутніх ударів ЗСУ по Кримському мосту, стягуючи туди ППО та баржі.

Таку активність помітили партизани з руху “АТЕШ”. Зазначається, що окупанти розмістили старі баржі вздовж незаконного мосту через Керченську протоку задля захисту від українських морських катерів.

Учасники партизанського руху також передислокування додаткових систем ППО до Керчі. Щоб приховати таку активність, загарбники почали будувати захисні екрани на автомобільних дорогах. Окупанти ховають озброєння від очей кримчан.

ЗСУ запекло нищать російських окупантів: щоб підтримати їх можна перерахувати пожертви у фонди «Повернись живим» та «Сталеві крила». Стань частиною історії та захисти Україну, приєднуйтесь до "Гвардії Наступу". 🇺🇦

Такі дії росіян можуть свідчити про підготовку до неминучого удару ЗСУ по їхній логістиці та інших військових об’єктах. Раніше українці вже завдавали успішних ударів, знищуючи ППО. Вдавалося це не тільки через роботу українських військових, але й після того, як жителі Криму активно ділилися інформацією та координатами.

“АТЕШ” володіє даними про наміри росіян збудувати багатьох загороджувальних споруд на трасах Криму вже у найближчі тижні.