Джерела дізналися, що графік принцеси Уельської Кейт Міддлтон на цей рік повністю порожній. Це може означати, що вона, ймовірно, не повернеться до своїх обов’язків до кінця 2024 року.

The Daily Beast повідомляє, що календар Кейт Міддлтон на цей рік не містить жодних подій. Є ймовірність, що принцеса згодом запише ще одне відеозвернення для своїх шанувальників, щоб заспокоїти їх і розповісти про своє одужання.

У березні принцеса Уельська оприлюднила відеозвернення, в якому повідомила, що проходить профілактичну хімієтерапію після виявлення раку під час операції на черевній порожнині у січні.

ЗСУ запекло нищать російських окупантів: щоб підтримати їх можна перерахувати пожертви у фонди «Повернись живим» та «Сталеві крила». Стань частиною історії та захисти Україну, приєднуйтесь до "Гвардії Наступу". 🇺🇦

Наступного тижня у дітей принцеси починаються канікули, і родина планує відпочинок у Сандрінгемі. Там до Кейт приєднаються її батьки, сестра Піппа з родиною та брат Джеймс із сім’єю. Це найрідніші люди для принцеси, які підтримують її в цей важкий час.

Раніше передбачалося, що Кейт може відвідати деякі літні заходи, але повідомлялося, що на цей період їй знайшли заміну. Таким чином, швидке повернення принцеси до роботи малоймовірне.