Прем’єр-міністр Словаччини Роберт Фіцо, на якого вдень 15 травня було скоєно замах, перебуває у лікарні, медики вже закінчили його оперувати. Операція нібито пройшла успішно та загрози для його життя немає.

Про це сказав віцепрем’єр-міністр Словаччини Томаш Тараба, слова якого цитує ВВС Newshour. За словами політика, Фіцо “більше не перебуває в стані, що загрожує його життю.”

“На щастя, наскільки мені відомо, операція пройшла добре. Я думаю, що зрештою він виживе… Він не перебуває в ситуації, яка загрожує його життю зараз”, – сказав посадовець.

Тараба також розповів, що у Фіцо стріляли “з дуже близької відстані”. Прем’єр, за його словами, отримав тяжке поранення – одна куля пройшла через живіт, а друга потрапила в суглоб.

ЗСУ запекло нищать російських окупантів: щоб підтримати їх можна перерахувати пожертви у фонди «Повернись живим» та «Сталеві крила». Стань частиною історії та захисти Україну, приєднуйтесь до "Гвардії Наступу". 🇺🇦

“Його одразу ж доправили до лікарні, а потім на операцію”, – додав політик.

Нагадаємо, що в середу, 15 травня, на прем’єр-міністра Словаччини Роберта Фіцо було скоєно замах. Він отримав вогнепальне поранення у Гандлові. Наразі чиновника госпіталізовано. За інформацією видання ZAM News, прем’єр-міністр перебуває у комі.