Український шоумен Даніель Салем, який зараз на передовій боронить нашу країну у складі ЗСУ, повідомив про страшну трагедію у його родині.

Так, на сторінці в Instagram захисник розповів, що померла його 19-річна сестра. Салем розмістив архівний кадр, на якому постав у юному віці, а поруч з ним сидить його ще зовсім маленька сестричка:

“Мені не віриться! Ми давно не бачилися з тобою, але я не можу повірити в те, що ми більше ніколи не побачимось … у цьому житті! Солодких снів тобі, моя сестро”, – підписав фотографію з близькою людиною Салем.

Що сталося з його сестрою, Даніель не повідомив.

У коментарях під постом друзі та прихильники висловили співчуття та слова підтримки Даніелю Салему:

Збройні Сили України запекло нищать російських окупантів: щоб підтримати їх можна перерахувати пожертви у фонди «Повернись живим» и «Сталеві крила». Стань частиною історії та захисти Україну, приєднуйтесь до "Гвардії Наступу". 🇺🇦

Зазначимо, що Даніель Салем народився в Одессі. Коли майбутній зірці було 6 років, разом з родиною він переїхав на батьківщину батька до Лівану. Там Салем закінчив школу і служив в армії. Ймовірно, там з родиною проживала й сестра Салема.

В Україні Даніель перебуває вже понад 20 років, де побудував успішний ресторанний бізнес, був ведучим різних телепроєктів, а наразі захищає Україну від російських окупантів у складі ЗСУ.