Російський комік та шоумен Максим Галкін, який разом з дружиною Аллою Пугачовою та дітьми виїхав з Росії та оселився в Ізраїлі, зізнався, чи хоче виїхати назад в РФ.

Він каже, що їхня родина буде залишатися в Ізраїлі. Також додав, що інші ізраїльтяни, які були за кордоном, почали повертатися на Батьківщину.

“Ізраїльтяни не вилітають з Ізраїлю, не тікають. Ізраїльтяни зі всього світу приїжджають, щоб підтримати країну, щоб воювати за неї зі зброєю в руках”, – сказав він.

Галкін повідомив, що сам на фронт не піде, оскільки не служив в армії цієї країни. Однак додав, що хотів би піти воювати проти ХАМАС.

“Ті, хто запитують, чому я не на фронті тут. Я можу сказати, що якби я служив в армії Ізраїлю і були хоч якісь підстави, щоб я міг зараз піти захищати Ізраїль, я б пішов”, – сказав він.

Збройні Сили України запекло нищать російських окупантів: щоб підтримати їх можна перерахувати пожертви у фонди «Повернись живим» и «Сталеві крила». Стань частиною історії та захисти Україну, приєднуйтесь до "Гвардії Наступу". 🇺🇦

Натомість додав артист, він збирається допомагати країні, яка прихистила його родину.

“Але я маю можливість по-іншому підтримати країну. Я піду здавати кров, я буду допомагати… Я думаю, що ізраїльтянам важливо, що ми Аллою зараз тут. Ми тут не для того, щоб отримати паспорт”, – резюмував Галкін.