Арнольд Шварценеггер згадав про один зі своїх найгірших вчинків за все життя. Щодо цього актор висловився в інтерв’ю журналу People.

Як передає РБК-Україна, зірка кіно зізнався, що він «по-справжньому облажався», зрадивши своїй дружині з хатньою робітницею, після чого вона народила йому сина через тиждень після того, як у Шварценеггера з’явилася дитина в шлюбі.

Збройні Сили України запекло нищать російських окупантів: щоб підтримати їх можна перерахувати пожертви у фонди «Повернись живим» и «Сталеві крила». Стань частиною історії та захисти Україну, приєднуйтесь до "Гвардії Наступу". 🇺🇦

Підсумком усієї цієї історії стало гучне розлучення, крапку в якому було поставлено лише 2021 року. На щастя, колишньому подружжю вдалося зберегти нормальні відносини, і вони підтримують контакт і зараз.

«Ми завжди ясно давали зрозуміти, що діти не повинні страждати. Зараз вона має свої стосунки, маю свої, але ми завжди спілкуємося про дітей, про свята, про вечірки з нагоди дня народження, Дня матері та Різдва», — зазначив легендарний актор.