Заступник голови Ради безпеки РФ Дмитро Медведєв заявив про готовність росії до переговорів з Україною, але “нешкідливих”.

У своєму Telegram-каналі він показав відео із застілля, де перебуває разом з якимось особами, одягненими у камуфляж.

Медведєв зазвичай погрожує Україні та країнам Заходу застосуванням ядерної зброї, але цього разу він неочікувано заявив про можливість переговорів як інструменту, що допоможе закінчити війну.

ЗСУ запекло нищать російських окупантів: щоб підтримати їх можна перерахувати пожертви у фонди «Повернись живим» та «Сталеві крила». Стань частиною історії та захисти Україну, приєднуйтесь до "Гвардії Наступу". 🇺🇦

Російський політик думає, що Захід намагається проштовхнути ідею перемовин, аби Сили оборони України отримали час для відпочинку та накопичення військової потужності, а росія – навпаки ослабла. За його словами, партнери та сусіди України вже нібито втомилися від допомоги їй, але жодних фактів щодо цього він не назвав.

Проте й сам вже не проти “нешкідливих” переговорів, а не тих, що описані вище. Медведєв наголосив, що начебто росія ніколи не відмовлялася від такого інструменту як перемовини. Але важливим є суть цих переговорів та з якої точки все розпочати.