У Німеччині хочуть відмовитися від надання грошової допомоги українським біженцям, які приїхали в країну, тікаючи від повномасштабної війни.

Як пише Welt.de, що представників округів ФРН закликали перейти на натуральну форму, відмовившись від грошової. При цьому для біженців можуть запровадити обов’язкові вимоги працевлаштування.

Голова окружної ради Райнхард Загер наголосив, що українські біженці більше не повинні отримувати негайні пільги за громадянством, але мають отримувати їх, згідно із Законом Німеччини про пільги для осіб, які отримали притулок.

Збройні Сили України запекло нищать російських окупантів: щоб підтримати їх можна перерахувати пожертви у фонди «Повернись живим» и «Сталеві крила». Стань частиною історії та захисти Україну, приєднуйтесь до "Гвардії Наступу". 🇺🇦

Своєю чергою представник Pro Asyl з політики щодо біженців Тарек Алаовс вважає, що такі вимоги – нереалістичні, оскільки спровокує докласовість суспільства для біженців з України, що суперечить юридичним нормам.

За словами міграційного експерта Герберта Брюкера, рівень пільг для біженців не може бути змінений довільно, адже держава має гарантувати для них прожитковий мінімум.