Стало відомо, через кого мільярдер Мохаммад Захур міг зважитися на розлучення із популярною українською співачкою Камалією.

Як відомо, після багатьох років стосунків пара оголосила про намір розлучитися і, як з’ясувалося, не останню роль у такому розвитку подій відіграла дочка пакистанця від першого шлюбу.

Йдеться про дівчину на ім’я Тетяна, яка не змогла порозумітися з Камалією протягом багатьох років. Апогею ж взаємна ворожість досягла після початку повномасштабного вторгнення росіян.

Збройні Сили України запекло нищать російських окупантів: щоб підтримати їх можна перерахувати пожертви у фонди «Повернись живим» и «Сталеві крила». Стань частиною історії та захисти Україну, приєднуйтесь до "Гвардії Наступу". 🇺🇦

Будучи дочкою росіянки, Тетяна не підтримувала категоричних висловлювань мачухи про жителів РФ, що виливалося в регулярні сварки.

Під час одного з таких конфліктів Захур став на бік доньки та не підтримав дружину, що стало спусковим гачком до початку розвалу їхнього колись міцного сімейного союзу.