Місто Маріуполь, що у Донецькій області, окуповане росіянами майже від самого початку повномасштабного вторгнення. Від того часу у місті діє група спротиву, яка підтримується силовими та оборонними відомствами України.

Нещодавно місцеві партизани допомогли російським загарбникам, що базувалися у Маріуполі, “піти за курсом російського корабля” – п’ятьох військових втопили в Азовському морі.

Про цей інцидент повідомили у російських пабліках.

Зазначається, що тіла окупантів знайшли на одному з пляжів міста кілька днів тому. Це підтвердили й в так званому “МВС ДНР”. По те, що вони не втопилися самі, а їм допомогли, свідчили сліди на тілах загиблих.

“Їх вочевидь убили. Спочатку напоїли алкоголем практично до несвідомого стану, потім втопили в морі. Після цього витягли тіла на пляж і поклали в ряд. Дуже схоже на акцію залякування”, – йдеться у повідомленні.

Збройні Сили України запекло нищать російських окупантів: щоб підтримати їх можна перерахувати пожертви у фонди «Повернись живим» и «Сталеві крила». Стань частиною історії та захисти Україну, приєднуйтесь до "Гвардії Наступу". 🇺🇦

Джерело у місцевій окупаційній поліції стверджує, що це вже не перший випадок у низці “загадкових вбивств російських військових у Маріуполі”.

Зокрема, влітку тут за невідомих причин загинули 16 окупантів, а слідчого з Москви, який прибув розслідувати інцидент, вбили.