У 2006 році на телеканалі 1+1 назвали переможців шоу “Танці з зірками” – ними стали пара Зеленський та Шоптенко. На той час Володимиру Зеленському було 28 років, а Олені Шоптенко всього 18.

Нині 35-річна Шоптенко продовжує займатися хореографією, а от Зеленський – став президентом України.

Аліна Доротюк, що веде YouTube-канал про життя зірок спитала у Шоптенко, чи думала вона, коли танцювала із Зеленським, що він стане впливовим політиком.

Збройні Сили України запекло нищать російських окупантів: щоб підтримати їх можна перерахувати пожертви у фонди «Повернись живим» и «Сталеві крила». Стань частиною історії та захисти Україну, приєднуйтесь до "Гвардії Наступу". 🇺🇦

Олена відверто зізналася, що під час участі у шоу вона могла думати лише про танці та хореографію. Однак порівнюючи Зеленського тоді та зараз, вона додала: “Давайте ми будемо говорити відверто, як воно є, це зовсім різні люди”.

Також Шоптенко сказала, що не здивована, яких висот нині досяг Зеленський: “Ті якості, які зараз ми бачимо в нашому президенті, з яким ми йдемо, вони були. Я за ними спостерігала, коли ми працювали в одній команді”.