Олег Винник розповів, з якої причини з першого дня війни не приїжджає в Україну. Щодо цього колись популярний артист висловився в інтерв’ю YouTube-каналу «Безкровний подкаст».

Як передає ТСН, співак повідав, що на момент початку повномасштабного вторгнення перебував у Німеччині, оскільки є резидентом цієї країни.

Цей статус дозволяє Виннику виїжджати за межі ФРН, але от подорожі в Україну ускладнені через особливості вітчизняного законодавства.

ЗСУ запекло нищать російських окупантів: щоб підтримати їх можна перерахувати пожертви у фонди «Повернись живим» та «Сталеві крила». Стань частиною історії та захисти Україну, приєднуйтесь до 3 ОШБр. 🇺🇦

«На той момент, коли я виїжджав, я мав право виїжджати як резидент Німеччини. Я вже в той момент проживав у Німеччині 25 років. Я можу приїхати, але мені здається, що я не виїду назад. Адже я українець, але я резидент Німеччини», — пояснив артист.

Також Винник додав, що не хоче їхати в Україну через численні погрози і воліє жити в безпеці в Європі.