Беззмінний мер Москви і один із головних соратників кремлівського автократа Сергій Собянін несподівано для всіх почав сипати проукраїнськими гаслами.

Висловлювання, що ввели багатьох росіян у ступор, почали з’являтися в персональному Telegram-каналі глави столиці країни-агресорки пізно ввечері в неділю, 21 червня.

Як пише УНІАН, стрічку каналу заполонили десятки однакових повідомлень, де в тому числі було написано: «Москва буде горіти», «Слава Україні», а також було розміщено збір коштів на потреби ЗСУ.

ЗСУ запекло нищать російських окупантів: щоб підтримати їх можна перерахувати пожертви у фонди «Повернись живим» та «Сталеві крила». Стань частиною історії та захисти Україну, приєднуйтесь до 3 ОШБр. 🇺🇦

Правда, за кілька хвилин канал було заблоковано і всі «підозрілі» повідомлення звідти видалили. Станом на ранок понеділка Telegram путінського чиновника працював у колишньому режимі.

Цікаво, що злам акаунта виявився, фактично, подарунком Собяніну від українських кіберфахівців. Цього дня політик відсвяткував 68-річчя.