Стало відомо, що спровокувало «київського стрільця» Дмитра Васильченкова скоїти моторошний злочин у Голосіївському районі столиці з розстрілом мирних мешканців.

Подробиці про причину інциденту були озвучені на пресконференції керівника Нацполіції Івана Вигівського та керівника департаменту патрульної поліції Євгена Жукова.

ЗСУ запекло нищать російських окупантів: щоб підтримати їх можна перерахувати пожертви у фонди «Повернись живим» та «Сталеві крила». Стань частиною історії та захисти Україну, приєднуйтесь до 3 ОШБр. 🇺🇦

Як повідомляє NV, співробітники правоохоронних органів повідомили, що Васильченков спочатку посварився з одним зі своїх сусідів, після чого вистрілив у нього з травматичного пістолета.

Далі чоловік піднявся до себе у квартиру, здійснив її підпал і, озброївшись мисливським карабіном, вийшов на вулицю, почавши безладну стрілянину в людей, які перебували навколо.