Володимир Путін веде битву не лише з Україною, а й з усією Європою. Цю тезу представники нашої країни озвучують публічно роками, але останнім часом тіньова війна РФ проти європейських країн стала настільки помітною, що закривати на неї очі більше не виходить.

Як пише The Wall Street Journal, звіт Міжнародного центру боротьби з тероризмом свідчить, що за чотири роки після початку повномасштабної війни в ЄС лише на офіційному рівні зафіксовано 151 акт агресії.

Йдеться про підтверджені випадки насильства, саботажу, підпалів, вибухів та інших злочинних і терористичних дій. Усі до одного вони пов’язані з Росією та її спецслужбами.

ЗСУ запекло нищать російських окупантів: щоб підтримати їх можна перерахувати пожертви у фонди «Повернись живим» та «Сталеві крила». Стань частиною історії та захисти Україну, приєднуйтесь до 3 ОШБр. 🇺🇦

При цьому слід розуміти, що до цього переліку потрапили лише ті інциденти, де є прямі докази зв’язку з російською владою, тому реальних випадків підкилимного впливу Кремля на країни ЄС з метою їхньої дестабілізації може бути в рази більше.

На цьому фоні в Центрі закликають Європу готуватися до розширення прямої агресії РФ. Після припинення війни в Україні путінські війська можуть бути спрямовані на країни Балтії, Польщу чи Молдову.