Стала відома причина розлучення депутата Верховної Ради від ОПЗЖ Федора Христенка з дружиною Мариною. Інформація щодо цього міститься в реєстрі Печерського районного суду, який розглядав справу.
Як передає «Українська правда», із заявою про розлучення до суду звернулася дружина нардепа ще восени 2025 року, вказавши як причину розірвання шлюбу той факт, що їхнє з чоловіком спільне життя не склалося.
ЗСУ запекло нищать російських окупантів: щоб підтримати їх можна перерахувати пожертви у фонди «Повернись живим» та «Сталеві крила». Стань частиною історії та захисти Україну, приєднуйтесь до 3 ОШБр. 🇺🇦
Тепер уже колишня дружина політика уточнила, що перебувати у сімейних стосунках із Христенком вона більше не може, оскільки це «суперечить особистим інтересам».
Ні сам нардеп, ні його дружина на судове засідання не з’явилися. Інтереси Марини Христенко представляв адвокат, а Федір Христенко підтвердив поінформованість про процес і надав письмову згоду на розірвання шлюбу.
Онлайн карта боїв