Володимир Зеленський не залишив поза увагою черговий випад кремлівського автократа Володимира Путіна на адресу України та дав йому конкретну та жорстку відповідь.

Як передає УНІАН, державний лідер, коментуючи претензії російського «фюрера» на всю територію нашої країни, наголосив, що українці захищатимуться від загарбників, а цивілізованому світу настав час визначатися, як протистояти цій загрозі.

ЗСУ запекло нищать російських окупантів: щоб підтримати їх можна перерахувати пожертви у фонди «Повернись живим» та «Сталеві крила». Стань частиною історії та захисти Україну, приєднуйтесь до 3 ОШБр. 🇺🇦

“Коли він говорить про Україну і щось там ще про ноги російських солдатів, він говорить також про Білорусь, про країни Балтії, про Молдову, і про Кавказ, і про такі країни, як Казахстан”, – заявив Зеленський у відповідь на слова Путіна про те, що Росією нібито є будь-яке місце, куди може ступити нога солдата РФ.

За словами Зеленського, Україна знайде дрон на кожну ногу окупанта і вже зараз були прийняті нові рішення як реакція на останні заяви Москви, які свідчать, що Кремль не має наміру закінчувати війну.