Володимир Путін користується бажанням Дональда Трампа якнайшвидше завершити війну в Україні, щоб отримати для себе максимальну вигоду, але ця гра для російського автократа вкрай небезпечна.

Як пояснив політолог Петро Олещук, кремлівський правитель не схильний до багатоетапних операцій і єдиний прийом, який він використовує на зовнішньополітичній арені — це нескінченне підвищення ставок, сподіваючись загнати опонента в глухий кут.

“Фактично Путін валяє дурня, хоча формально не відмовляється від переговорів та миру”, – звернув увагу експерт.

ЗСУ запекло нищать російських окупантів: щоб підтримати їх можна перерахувати пожертви у фонди «Повернись живим» та «Сталеві крила». Стань частиною історії та захисти Україну, приєднуйтесь до 3 ОШБр. 🇺🇦

Втім, у випадку з Трампом це може призвести до зворотного ефекту, адже відтягуючи момент ухвалення жорстких рішень щодо Москви господар Овального кабінету втрачає рейтинг в очах своїх соратників із числа республіканців.

“Якщо Трамп продовжуватиме в тому ж дусі, він підірве і власний авторитет, і авторитет Республіканської партії”, – пояснив Олещук.