Румунія зробила Україні неприємний «сюрприз». У першому турі виборів президента країни там перше місце посів відверто антиукраїнський кандидат, який публічно нахвалював Володимира Путіна.

Йдеться про представника ультраправих сил Калина Георгеску. Цей політик не розглядався як реальний кандидат на крісло глави держави й здивував румунський політикум несподівано високим результатом на голосуванні.

ЗСУ запекло нищать російських окупантів: щоб підтримати їх можна перерахувати пожертви у фонди «Повернись живим» та «Сталеві крила». Стань частиною історії та захисти Україну, приєднуйтесь до 3 ОШБр. 🇺🇦

За результатами підрахунку 99% голосів Георгеску набрав 22,9%, тоді як його найближча переслідувачка, представниця правоцентристського руху Елена Ласкон — 19,16%.

“Ніколи за 34 роки нашої демократії ми не бачили такого сплеску порівняно з опитуваннями”, – прокоментував підсумки першого туди виборів місцевий політолог Раду Магдін, нагадавши, що соцопитування показували підтримку Георгеску на рівні 5%.