Нещодавні масштабні обміни тілами загиблих українських захисників не принесли очікуваної новини для рідних та колег журналістки Вікторії Рощиної. Тіло журналістки, яка загинула в російському полоні, досі не повернуто в Україну.

Про це повідомили в Координаційному штабі з питань поводження з військовополоненими. Попри те, що вдалося репатріювати тіла понад 500 українських захисників, серед них не було тіла Вікторії Рощиної.

ЗСУ запекло нищать російських окупантів: щоб підтримати їх можна перерахувати пожертви у фонди «Повернись живим» та «Сталеві крила». Стань частиною історії та захисти Україну, приєднуйтесь до 3 ОШБр. 🇺🇦

За інформацією Головного управління розвідки, Рощину мали включити до одного з найближчих обмінів полоненими. Однак, на жаль, цього не сталося. Обставини смерті журналістки досі залишаються невідомими, а її тіло не повернуто на батьківщину.

Координаційний штаб продовжує працювати над поверненням тіла Вікторії Рощиної та встановленням усіх обставин її загибелі.