У Кривому Розі продовжуються рятувальні роботи на місці вчорашнього ракетного удару по будівлі поліції. Як повідомив голова Дніпропетровської ОВА Сергій Лисак, під завалами виявили тіло ще однієї людини.
За його словами, загальна кількість загиблих внаслідок російського обстрілу зросла до чотирьох осіб. Рятувальники продовжують працювати на місці події, розбираючи завали та шукаючи можливих постраждалих.



ЗСУ запекло нищать російських окупантів: щоб підтримати їх можна перерахувати пожертви у фонди «Повернись живим» та «Сталеві крила». Стань частиною історії та захисти Україну, приєднуйтесь до 3 ОШБр. 🇺🇦
Нагадаємо, вранці 27 вересня російські окупанти завдали ракетного удару по Кривому Рогу. Внаслідок влучання ракети було повністю зруйновано адміністративну будівлю поліції, а також пошкоджено приватні будинки, розташовані поблизу.
Онлайн карта боїв