Нові деталі скандальної угоди з купівлі Twitter Ілоном Маском пролили світло на несподіване джерело фінансування. Як виявилось, серед інвесторів був венчурний фонд 8VС, у якому працюють сини російських олігархів Петра Авена і Вадима Мошковича.

Судові документи, оприлюднені Washington Post, свідчать про те, що фонд 8VС, разом з іншими інвесторами, такими як репер P.Diddy та саудівський принц Аль-Валід ібн Талал аль-Сауд, брав участь у фінансуванні угоди з купівлі Twitter. Ця інформація викликала широкий резонанс, оскільки батьки цих молодих інвесторів перебувають під санкціями західних країн через їхню причетність до російського режиму.

ЗСУ запекло нищать російських окупантів: щоб підтримати їх можна перерахувати пожертви у фонди «Повернись живим» та «Сталеві крила». Стань частиною історії та захисти Україну, приєднуйтесь до 3 ОШБр. 🇺🇦

Засновник фонду 8VС Джо Лонсдейл захищав участь синів російських олігархів у фінансуванні угоди, зазначивши, що вони є професіоналами і не мають зв’язків з російським бізнесом. Однак, ця заява не переконала багатьох, враховуючи тісні зв’язки цих молодих людей з їхніми батьками.

Варто зазначити, що кредит у розмірі 13 мільярдів доларів, який Маск взяв для купівлі Twitter, став одним з найбільших і найризикованіших в історії. Для багатьох банків, які брали участь у цій угоді, цей кредит обернувся справжньою катастрофою.