Увечері 19 липня 2024 року невідомий у Львові вистрелив в науковицю та громадську діячку Ірину Фаріон. Інцидент стався на вулиці Масарика неподалік будинку, де мешкала відома мовознавиця.
За даним свідків, чоловік підійшов до Фаріон, вистрелив та втік. Фаріон отримала вогнепальне поранення у голову. Вона померла у лікарні не приходячи до тями та перебуваючи у стані коми. Попри зусилля медиків, серце Ірини Фаріон зупинилося.
ЗСУ запекло нищать російських окупантів: щоб підтримати їх можна перерахувати пожертви у фонди «Повернись живим» та «Сталеві крила». Стань частиною історії та захисти Україну, приєднуйтесь до 3 ОШБр. 🇺🇦
У соцмережах опублікували фото з місця замаху. На світлинах можна помітити калюжу крові. На інших фото очевидців – медики надають Фаріон першу допомогу та транспортують до лікарні.




Онлайн карта боїв