Президент США Джо Байден розповів, якою бачить Україну після закінчення війни.

В інтерв’ю TIME політик зауважив, що для миру в Україні їй не обов’язково приєднуватися до НАТО. Байден вважає, що росії ніколи не вдасться окупувати Україну.

Під час розмови жруналіста з президентом США значну увагу було приділено війні, яку Росія розв’язала проти України. Байден висловив свою позицію щодо миру в Україні після завершення конфлікту.

Мир в Україні означає, що Росія ніколи не зможе окупувати цю країну. За його словами, це не обов’язково передбачає членство України в НАТО, але США мають підтримувати Україну, як і інші країни, шляхом постачання зброї для самооборони. Проте Байден зазначив, що наразі не готовий підтримати вступ України до НАТО.

Американський лідер нагадав про свої візити до України як сенатора і віцепрезидента, підкресливши, що тоді країна стикалася з великою корупцією, що ускладнювало ситуацію.

ЗСУ запекло нищать російських окупантів: щоб підтримати їх можна перерахувати пожертви у фонди «Повернись живим» та «Сталеві крила». Стань частиною історії та захисти Україну, приєднуйтесь до "Гвардії Наступу". 🇺🇦

Байден також наголосив на важливості недопущення падіння України, оскільки це призведе до нестабільності в країнах вздовж російського кордону, на Балканах та в Білорусі.

Коментуючи російську пропаганду, президент США відкинув твердження про те, що допомога Україні може призвести до війни між НАТО і Росією. Він підкреслив, що бездіяльність у цьому питанні може спричинити набагато серйозніші наслідки.