Через війну та складну економічну ситуацію українці стали менш охоче купувати квартири в новобудовах.

Зараз попит зосереджений на вторинному ринку, де покупці шукають однокімнатні квартири з ремонтом на нижніх поверхах за ціною близько 60 тисяч доларів.

Експерти вважають, що таке житло зараз можна купити дешевше, ніж новобудови, адже ціни на первинному ринку не змінилися з довоєнних часів, а темпи будівництва значно сповільнилися.

Ще одним фактором, що впливає на вибір українців, є прагнення до безпеки. Тому особливо популярним є житло в Західній Україні, зокрема на Закарпатті, у Львові та Івано-Франківську.

Водночас на ринку нерухомості Києва та Київської області спостерігається менша активність, адже багато людей вимушені були виїхати звідти через війну.

ЗСУ запекло нищать російських окупантів: щоб підтримати їх можна перерахувати пожертви у фонди «Повернись живим» та «Сталеві крила». Стань частиною історії та захисти Україну, приєднуйтесь до "Гвардії Наступу". 🇺🇦

Замість купівлі житла, люди частіше орендують його.

Експерти прогнозують, що така ситуація на ринку нерухомості може зберігатися до кінця війни та протягом деякого часу після її завершення.