Один з українських військових висловився про наратив, який розповсюджується у медіапросторі, що Україні потрібен мир за будь-яку ціну, навіть якщо доведеться віддати ворогу окуповані території.  

Боєць бригади “Азов” з позивним “Даффі” в інтерв’ю для TSN зауважив, що у разі переговорів між Україною та Росією, необхідно стояти на своїх позиціях і не йти на жодні поступки – визначити чіткі межі, і не приймати жодних компромісів, інакше переговори не матимуть сенсу.

ЗСУ запекло нищать російських окупантів: щоб підтримати їх можна перерахувати пожертви у фонди «Повернись живим» та «Сталеві крила». Стань частиною історії та захисти Україну, приєднуйтесь до "Гвардії Наступу". 🇺🇦

Він наголосив, що найважливіше – уникнути “заморожування” конфлікту.

“Заморожування конфлікту призведе до ще більших масштабів за кілька років. Нове покоління ворога вже вважає нас бандерівцями, терористами, і ця ворожнеча лише зростатиме. Тому важливо встановити жорсткі рамки, щоб залишатися у виграшній позиції навіть через 20-25 років. Всі жертви та кров, пролита за нашу незалежність, не повинні бути марними. Ціна за ці переговори дуже висока,” – пояснив “Даффі”.