Сотні українських біженців, які наразі перебувають у Польщі, висловили бажання вступити до новоствореного Українського легіону, пише польське видання RMF24 з посиланням на анонімні джерела у дипломатичних колах.

Цей добровольчий підрозділ формується відповідно до безпекової угоди, підписаної між Україною та Польщею 8 липня. Легіон буде проходити підготовку на території Польщі та матиме на меті посилення обороноздатності України у боротьбі з російською агресією.

ЗСУ запекло нищать російських окупантів: щоб підтримати їх можна перерахувати пожертви у фонди «Повернись живим» та «Сталеві крила». Стань частиною історії та захисти Україну, приєднуйтесь до "Гвардії Наступу". 🇺🇦

Хоча офіційний набір до легіону ще не розпочато, тисячі українців вже висловили свою зацікавленість. Очікується, що легіон буде оснащений за рахунок Польщі та інших партнерів, а українські бійці матимуть можливість підписати контракт із Збройними Силами України.

Український легіон стане символом єднання та стійкості українського народу перед лицем несправедливої війни. Він дасть можливість українцям, які змушені були залишити свої домівки, зробити свій внесок у захист Батьківщини.