Українська співачка Аліна Гросу попросила вибачення за публікацію 8 липня недоречного відео у час масованих російських обстрілів по Україні та Києву зокрема. Артистка пояснила, що через своє перебування за кордоном не бачила новин, і тому не видалила скандальне відео, коли почала з’являтися інформація про влучання у дитячу лікарню “Охматдит” у столиці.

Скандальне відео із танцями у відвертій елегантній сукні червоного кольору Аліна Гросу видалила. В InstaStories вона роз’яснила цю ситуацію і поширила офіційне посилання на збір для лікарні.

“Коли страждають діти, це найбільше у світі горе. Я не розумію, чому і навіщо страждають діти в цьому світі. Кому вони винні? За що? Діти, які вже втратили батьків, онкохворі… На їхню долю й так випало забагато випробувань. Біль розриває серце після побачених новин. Молюся за кожного”, – написала співачка.

Аліна Гросу пояснила, що після публікації відео майже одразу лягла спати, адже нині вона перебуває у США, а саме в Лос-Анджелесі, де різниця у часі становить 10 годин. Тобто на момент оголошення новини про влучання в “Охматдит” у співачки на годиннику була 21 година вечора. Відомо, що наприкінці 2022 року артистка переїхала до Сполучених Штатів та вступила у Голлівудську школу акторської майстерності у Лос-Анджелесі, тому, ймовірно, саме там вона перебуває зараз.

Співачка пригадала, що з “Охматдитом” її пов’язує лікування сестри від онкології: “Мені дуже боляче… У кожній постраждалій 8 липня дитині, що проходить лікування в “Охматдиті”, я бачу свою сестру. Вона лікувалась від раку саме там. Дуже хочу, щоб наші діти мали дитинство з радощами, а не зі страхами та жахіттями сьогодення”.

ЗСУ запекло нищать російських окупантів: щоб підтримати їх можна перерахувати пожертви у фонди «Повернись живим» та «Сталеві крила». Стань частиною історії та захисти Україну, приєднуйтесь до "Гвардії Наступу". 🇺🇦

Вона попросила вибачення за публікацію відео, яке згодом стало скандальним, та зауважила, що на її сторінці воно з’явилося “за кілька годин” до влучання по лікарні. Однак насправді це відбулося або за кілька хвилин до події, або одночасно з нею.

“Я хочу перепросити, що опублікувала контент розважального характеру за кілька годин до трагедії та не прибрала його одразу. Я не приховую, що перебуваю за кордоном, тут знімаюсь, аби мати змогу допомагати. Та саме через різницю в часових поясах та насичений графік зйомок я заснула, новин ще не було (а в нас була ніч). Я була в жаху, коли прочитала про трагедію, як тільки прокинулась”, – зазначила вона.