Російські зірки – комік Максим Галкін і естрадна співачка Алла Пугачова – відреагували на терористичний російський обстріл лікарні “Охматдит” 8 липня. Подружжя різко засудило Кремль та показало жахливі фото з місця трагедії.

Росіяни миттю визвірилися на артистів, які не проігнорували воєнний злочин. За їхньою версією, Пугачова та Галкін кричать про вбивства українців “за гроші американського пана”.

“Одне із страшних фотосвідчень сьогоднішнього дня – лікарі продовжують робити операцію дитині на відкритому серці просто під час російської ракетної атаки. Це якесь нескінченне пекло. Глибокі співчуття сім’ям загиблих”, – написав Максим Галкін під фото з операційної.

Тим часом його дружина прокоментувала влучання в найбільшу дитячу лікарню однією влучною фразою, яка особливо обурила фанатів теорії “ми росіяни – з нами Бог”.

“Бог терплячий, але всьому є межа”, – написала Алла Пугачова і викликала хвилю обурення серед терористів і їхніх посіпак.

Хтось видав, що “євреям слова не давали”, а інші почали розганяти пропаганду, яку на вуха росіянам уже навішали їхні можновладці.

ЗСУ запекло нищать російських окупантів: щоб підтримати їх можна перерахувати пожертви у фонди «Повернись живим» та «Сталеві крила». Стань частиною історії та захисти Україну, приєднуйтесь до "Гвардії Наступу". 🇺🇦