Невідомі принесли на територію лікарні “Охматдит”, яка постраждала через атаку Росії, отруєну воду в пляшках. Ті, хто контактував із водою, отримали хімічні опіки. 

Про це розповіла волонтерка Катерина Терехова на своїй сторінці в Instagram.

“Вже наприкінці сьогоднішнього дня, як ви усі бачили, ми провели цілий день в “Охмадтиті”. Коли нас попросили залишити територі, ми вже сідали у машини, підійшли поліціянти та попросили прискорюватися. Ми все зібрали і залишили наший столик, на якій стояла вода, бо сьогодні дуже багато людей із Києва привезли дуже багато води в “Охматдит”… Підійшли поліціянти. Ми сказали, що лишаємо їм воду, і продовжили збиратися. Вже за хвилину поліціянти покликали нас і сказали: “А що це у вас за вода?” Ви зараз можете бачити моє обличчя. Воно червоне. У нас усіх хімічне отруєння”, – розповіла вона. 

ЗСУ запекло нищать російських окупантів: щоб підтримати їх можна перерахувати пожертви у фонди «Повернись живим» та «Сталеві крила». Стань частиною історії та захисти Україну, приєднуйтесь до "Гвардії Наступу". 🇺🇦

За її словами, пляшка із отруєною водою мала непошкоджений вигляд. Однак, коли вони придивились, то етикетка відрізнялася від інших.

Терехова додала, що всім одразу надали необхідну медичну допомогу. Вона також – серед постраждалах. Уранці вона планує здати аналізи, щоб виявити токсин. Один поліцейський вмився, ще один – випив.