ЗСУ можуть взяти велике угруповання російської армії у котел за умов достатнього забезпечення

Українські Сили оборони мають потенційну можливість оточити велике угруповання російських військ у районі Очеретиного на Покровському напрямку.

Це угруповання створило своєрідний клин, що становить для них значну загрозу. Якщо українські військові матимуть достатньо особового складу та зброї, вони зможуть відрізати противника в межах великих автодоріг поблизу Авдіївки. Окупанти намагаються уникнути цього сценарію, розширюючи фронт у районі Нью-Йорка, зазначив військовий експерт Андрій Крамаров в інтерв’ю OBOZ.UA.

Одним із головних завдань російської армії на сході є встановлення контролю над трасою Часів Яр – Костянтинівка. Незважаючи на значні руйнування, Часів Яр продовжує триматися. Противник використовує схожий підхід, який застосовував під час захоплення Бахмута.

Крамаров зазначив, що, попри бажання Росії отримати велику кількість танків та бронемашин, це малоймовірно. Росія може виробляти з нуля близько 200 танків на рік, а більшу частину техніки доводиться модернізувати та відновлювати. Крім того, на сході спостерігається низький рівень забезпечення бронетехнікою.

Щодо тривалої війни, Крамаров вважає, що Росія може вести її завдяки можливості перегрупування бюджету, значну частину якого можна направити на війну. Авторитарні режими, підтримувані іншими подібними режимами, здатні зосередити ресурси на військових діях. Наприклад, Північна Корея наразі постачає Росії снаряди та артилерію.

ЗСУ запекло нищать російських окупантів: щоб підтримати їх можна перерахувати пожертви у фонди «Повернись живим» та «Сталеві крила». Стань частиною історії та захисти Україну, приєднуйтесь до "Гвардії Наступу". 🇺🇦

Нестача постачання зброї для нових бригад ЗСУ також викликає занепокоєння. Крамаров наголосив, що зараз першочерговим завданням є оборона на Донецькому напрямку, де противник зосередив свої сили.

Для зупинення ворога на найгарячішій ділянці фронту, особливо в районі Очеретиного, потрібні більше особового складу та техніки. Якщо це забезпечити, ЗСУ зможуть відрізати угруповання ворога, створивши котел. Росіяни намагаються розширити фронт в районі Нью-Йорка, щоб уникнути оточення.

Противник також намагається перехопити трасу, яка є основним сполученням до Часового Яру. Незважаючи на руйнування, Часів Яр продовжує триматися, хоча ситуація нагадує бої за Бахмут, де ворог стирав з лиця землі райони міста перед штурмом.