Росіяни зраділи ракетним ударам по Україні, які спричинили загибель мирних мешканців, і закликають до нових атак

Російські громадяни з ентузіазмом відреагували на ракетні удари, що поцілили по дитячій лікарні та житлових будинках в Україні. Вони закликають свою армію продовжувати завдавати регулярних ракетних ударів по мирних українцях.

Особливої радості росіянам принесли фотографії поранених дітей. У коментарях на пропагандистських Telegram-каналах вони висловлювали задоволення від того, що їхня армія “з любов’ю” обстріляла дитячу лікарню, і не приховували своєї радості від загибелі мирних жителів.

Крім того, громадяни РФ закликають до подальших терактів проти українців, зокрема до знищення житлових будинків та іншої цивільної інфраструктури.

Пропагандисти Кремля вигадали чергову історію, стверджуючи, що поруч із дитячою лікарнею нібито проходила “нарада Генштабу ЗСУ”, а місце було обрано спеціально, щоб “прикриватися дітьми”.

ЗСУ запекло нищать російських окупантів: щоб підтримати їх можна перерахувати пожертви у фонди «Повернись живим» та «Сталеві крила». Стань частиною історії та захисти Україну, приєднуйтесь до "Гвардії Наступу". 🇺🇦

Нагадаємо, вранці 8 липня російські терористи завдали ракетних ударів по Кривому Рогу. Внаслідок обстрілу загинуло 10 людей, а кількість постраждалих мирних жителів зросла до 41 особи.

Раніше того ж дня у Києві під час повітряної тривоги пролунали вибухи. Унаслідок атаки уламки ракет впали в кількох районах столиці та влучили у дитячу медичну установу, що призвело до загиблих і постраждалих.