Між популярними українськими співаками – Христиною Соловій та Артемом Пивоваровим – виникла публічна сварка, в яку втрутилася навіть “королева ночі” Оля Полякова. Все почалося зі спільного треку зірок для мультфільму “Мавка. Лісова пісня”.

В одному з інтервʼю Соловій неочікувано заявила, що не сама ухвалила рішення заспівати з колегою. Ці слова змусили Пивоварова відповісти в Instagram.

“Я вже записала з ним фіт, але це було не зовсім моїм бажанням, тому що це була вимога продюсерів мультфільму “Мавка. Лісова пісня”. А до Артема є багато запитань”, – сказала авторка хіта “Хто, як не ти”.

Артист вирішив відповісти одразу всім хейтерам, записавши відео з саркастичними коментарями на адресу, зокрема, і Соловій.

“Рубрика “вам видніше” виходить на новий рівень. Цей тиран маніпулює людьми. Він змушує записувати із собою дуети, він змушує людей співати. Він змушує людей танцювати. Він змушує військових записувати відео з вдячністю і хайпує на війні. Хто заборонить цього тирана, і чому ви його слухаєте? Люди, схаменіться”, – сказав виконавець.

Під постом за творця проєкту “Твої вірші, мої ноти” неочікувано заступилася Оля Полякова.

ЗСУ запекло нищать російських окупантів: щоб підтримати їх можна перерахувати пожертви у фонди «Повернись живим» та «Сталеві крила». Стань частиною історії та захисти Україну, приєднуйтесь до "Гвардії Наступу". 🇺🇦

“Дорогий мій! Не витрачай час на маячню! Цього всього немає. Ти – талант, твоя праця феєрична, допомога дієва, всі це знають, а собаки ідуть! Люблю”, – йшлося в пості.