Обмінний фонд України поповнився ще однією партією російських військових. Окупанти були змушені скласти зброю на Покровському напрямі.
Як повідомив Telegram-канал «Миколаївський Ваньок», ворожа піхота потрапила в полон ЗСУ під час спроби штурму.
ЗСУ запекло нищать російських окупантів: щоб підтримати їх можна перерахувати пожертви у фонди «Повернись живим» та «Сталеві крила». Стань частиною історії та захисти Україну, приєднуйтесь до 3 ОШБр. 🇺🇦
«Як у тих бойових умовах бійці ще полонених беруть, я не знаю. Але ці доштурмувалися», — написав автор ресурсу, прикріпивши до публікації фотографію сімох росіян.
На ньому вояки сидять без одягу, із зав’язаними очима та руками, у вантажному відділенні автомобіля.

Только что написал(а)
смотреть
пишет сообщение
Онлайн карта боїв