Спадкова відьма Марія Тиха розсекретила, хто став батьком первістка співачки Марії Яремчук, якого вона народила ще у травні.

Зокрема, виконавиця веде закритий спосіб життя. Прихильники випадково дізналися про поповнення в її родині. А от хто ж став батьком первістка Яремчук – досі оповито таємницями. Тож, відьма Марія Тиха зробила розклад на картах Таро. Як виявилося, обранець співачки – творча людина, яка пов’язана із шоубізнесом.

“Ця людина 100% творча, адже падає Туз Кубків, людина творча. Він має стосунок до шоубізнесу”, – розповіла відьма для “Люкс ФМ”.

До речі, в Мережі ширилися чутки, що батько дитини – Олександр Пономарьов, з яким Яремчук приписували роман. Утім, Марія Тиха спростувала ці плітки. Відьма зазначила, що в розкладі не було таких карт, які б вказували, що Пономарьов – батько дитини співачки.

ЗСУ запекло нищать російських окупантів: щоб підтримати їх можна перерахувати пожертви у фонди «Повернись живим» та «Сталеві крила». Стань частиною історії та захисти Україну, приєднуйтесь до "Гвардії Наступу". 🇺🇦

“Це не Олександр Пономарьов, не показали карти. Карти не показали його вікову категорію”, – додала відьма.

Зауважимо, астрологія, тарологія, нумерологія, ворожіння, віщування, мольфарство, екстрасенсорика – не є науками. Інформація має переважно розважальний характер, тому сприймати її потрібно лише як імовірність подій, творцем яких може стати будь-яка людина.