З 25 червня в Україні військовозобов’язані українці матимуть змогу отримувати військові квитки в Центрах надання адміністративних послуг (ЦНАП).

Про цю інформацію повідомила прес-служба Міністерства цифрової трансформації

У прес-службі Міністерства цифрової трансформації повідомили, що щоб отримати військовий квиток, військовозобов’язаному громадянину достатньо відвідати місцеве відділення ЦНАП, оновити та підтвердити свої дані.

Після того, як адміністратор внесе цю інформацію в електронну систему, вона автоматично буде завантажена в “Оберіг”. Таким чином, українець зможе отримати військовий квиток із QR-кодом, який використовуватиметься для перевірки справжності документа.

ЗСУ запекло нищать російських окупантів: щоб підтримати їх можна перерахувати пожертви у фонди «Повернись живим» та «Сталеві крила». Стань частиною історії та захисти Україну, приєднуйтесь до "Гвардії Наступу". 🇺🇦

“На ваше бажання адміністратор надішле PDF-файл сформованого військово-облікового документа на імейл або роздрукує його”, – повідомили в Мінцифрі.

Там також уточнили, що і електронний, і паперовий документи матимуть однакову юридичну чинність. У разі втрати військовий квиток можна буде повторно отримати до ЦНАПу. У міністерстві наголосили, що оновлення даних для військовозобов’язаних займає не більше 15 хвилин.