Британського боксера Тайсона Ф’юрі вивели з пабу у Моркамбі, Ланкашир (Західна Англія), після того, як він випив надмірну кількість алкоголю. Інцидент стався у п’ятницю ввечері в барі Nowhere, де Ф’юрі перебував із друзями та фанатами.

Про це пише The Sun.

На кадрах з бару видно, як двоє охоронців виводять ексчемпіона на вулицю після того, як він перепив. На відео також видно, як Ф’юрі підіймається на коліна і вдаряється головою об ліхтарний стовп.

Ф’юрі проводив вечір у барі, який пропонує напої за близько 3 долари до 23:00.

Джерело, близьке до Ф’юрі, повідомило, що боєць не пив більше  року. Деякі вболівальники жартували, що Ф’юрі, здавалося, все ще похитувався після свого дев’ятого раунду в нокдауні в бою з Усиком, відео якого опубліковано в соціальних мережах.

“Цей чоловік — йо**на легенда, мультимільйонер, але він все ще такий же, як ти чи я. Ходить до пабу так само, як і ви, можливо, напивається також, як і ви. Я розумію, що він публічна особа, але він лише людина”, — сказав Діджей Скотт Ширинг

ЗСУ запекло нищать російських окупантів: щоб підтримати їх можна перерахувати пожертви у фонди «Повернись живим» та «Сталеві крила». Стань частиною історії та захисти Україну, приєднуйтесь до "Гвардії Наступу". 🇺🇦

Луїза Чейсті пожартувала, що охорона, яка виводила Ф’юрі, є “найхоробрішими вишибалами Британії”. Інші вболівальники співчували боксеру, бо він, ймовірно, насолоджувався відпочинком перед наступним боєм з Усиком.

На іншому відео видно, як Ф’юрі повзає на колінах біля бару, схиливши голову на тротуар. Водійка, яка знімала це відео,  бачила, як він повзав на руках і колінах вулицею.

Діджей Скотт Ширінг виступив на захист боксера, зазначивши, що той із задоволенням позував для фотографій і навіть подарував одній дівчинці близько 25 доларів (20 фунтів).